Pracownicy szkoły

Liczba odwiedzających: 1440

Pracownicy szkoły (2).JPG (218 KB)


Nasi Nauczyciele:

1. Wanda Biłas - Dyrektor szkoły;
2. Katarzyna Załęska - Wicedyrektor szkoły i nauczyciel współorganizujący proces kształcenia uczniów;
3. Bożena Zielińska - kierownik świetlicy;
4. Anna Maliszewska - pedagog specjalny; pedagog, terapeuta; 
5. Marzena Zakrzewska - wychowawca odziału przedszkolnego;
6. Wioletta Kamińska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3 i świetlicy;
7. Joanna Sobecka - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1;
8. Anna Trawicka - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2b, nauczyciel muzyki i plastyki; 
9. Milena Izbicka - nauczyciel j. angielskiego, wychowawca klasy 6;
10. Agnieszka Woźniakowska - nauczyciel techniki, wychowawca klasy 7 i świetlicy;
11. Aneta Powierża- Kowalska - nauczyciel geografii, chemii, wychowawca klasy 8b i świetlicy;;
12. Adam Pomaski - nauczyciel wychowania fizycznego i informatyki;
13. Joanna Starzyńska - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia uczniów;
14. Agnieszka Matecka - nauczyciel j. polskiego, wychowawca klasy 5a i 8a;
15. Iwona Zubel - nauczyciel przyrody, biologii i wychowania do życia w rodzinie, bibliotekarz;
16. Aneta Kowalska - nauczyciel j. polskiego i wiedzy o społeczeństwie, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia uczniów;
17. Barbara Skrzypkiewicz - nauczyciel matematyki i edukacji do bezpieczeństwa;
18. Magdalena Błażejczyk - nauczyciel religii;
19. Rafał Kasperek - psycholog szkolny, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia uczniów;
20. Anna Wrześniewska -Szczepańska - nauczyciel j. angielskiego i j. francuskiego, wychowawca klasy 5b;
21. Anna Mańk - wychowawca oddziału przedszkolnego, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia uczniów;
22. Małgorzata Staniszewska - nauczyciel historii;
23. Sylwia Kaczmarczyk - nauczyciel współorganizujący praces kształcenia uczniów, wychowawca klasy 4b;
24. Marta Kosobucka - nauczyciel wychowania fizycznego;
25. Joanna Koźlik -  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2a, logopeda; 
26. Magdalena Mosakowska - pedagog szkolny, wychowawca klasy 4a i świetlicy;
27. Krzysztof Sworst - nauczyciel wychowania fizycznego;
28. Ewa Sztajerwald - nauczyciel matematyki;
29. Lech Dolecki - nauczyciel fizyki;
30. Agata Zielińska - urlop macierzyński; 
31. Katarzyna Agata Nąć - urlop zdrowotny;
32. Monika Woźniakowska - urlop zdrowotny;
33. Aneta Sieczka - urlop zdrowotny.

Pozostali pracownicy szkoły:
1. Aneta Jachacy
2. Ewa Kostro
3. Katarzyna Panas
4. Paweł Kos
5. Iwona Wiktorowicz
6. Teresa Szraga
7. Barbara Kos - urlop zdrowotny