Pracownicy szkoły

Liczba odwiedzających: 4084
387468060_129209216949256_5259909724099407394_n.jpg (27 KB)

DYREKCJA

Dyrektor szkoły - Aneta Sieczka;
Wicedyrektor - Monika Woźniakowska

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Marzena Zakrzewska - wychowawca oddziału przedszkolnego
Natalia Dąbrowska - wychowawca oddziału przedszkolnego

I POZIOM EDUKACYJNY

Ilona Gumowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy ;1
Joanna Sobecka - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2;
Joanna Koźlik -  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3a; 
Anna Trawicka - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3b;

II POZIOM EDUKACYJNY

Wychowawca klasy 4 - Anna Mańk
Wychowawca klasy 5a – Marta Sworst;
Wychowawca klasy 5b – Sylwia Kaczmarczyk 
Wychowawca klasy 6a – Agnieszka Matecka
Wychowawca klasy 6b – Anna Wrześniewska -Szczepańska
Wychowawca klasy 7 – Iwona Zubel
Wychowawca klasy 8 – Agnieszka Woźniakowska

 

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTOWI

Agnieszka Matecka – nauczyciel języka polskiego
Magdalena Zakrzewska – nauczyciel języka polskiego
Barbara Skrzypkiewicz – nauczyciel matematyki
Jarosław Matuszewski - nauczyciel matematyki;
Wanda Hermaniuk - nauczyciel fizyki;
Iwona Zubel - nauczyciel przyrody, biologii i wychowania do życia w rodzinie;
Aneta Powierża- Kowalska - nauczyciel geografii, chemii;
Marta Wysocka - nauczyciel historii; 
Agnieszka Woźniakowska - nauczyciel techniki;
Monika Woźniakowska – nauczyciel muzyki i języka angielskiego
Dominika Zakrzewska – nauczyciel języka angielskiego;
Anna Wrześniewska -Szczepańska - nauczyciel j. angielskiego i j. francuskiego; 
Anna Trawicka – nauczyciel plastyki i muzyki
Magdalena Błażejczyk - nauczyciel religii;
Marta Sworst - nauczyciel wychowania fizycznego;
Krzysztof Sworst - nauczyciel wychowania fizycznego;
Adam Pomaski - nauczyciel wychowania fizycznego i informatyki;

Katarzyna Agata Nąć - urlop zdrowotny;
Wanda Biłas - urlop zdrowotny;
Katrzyna Załęska – urlop zdrowotny 

NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY PROCES KSZTAŁCENIA UCZNIÓW

Joanna Starzyńska;
Rafał Kasperek;
Anna Mańk;
Sylwia Kaczmarczyk;
Agnieszka Matecka;
Marzena Zakrzewska;
Anna Maliszewska;

SPECJALIŚCI

Anna Maliszewska - pedagog specjalny; pedagog terapeuta
Rafał Kasperek - psycholog szkolny
Natalia Kopeć – pedagog szkolny;
Aneta Powierża- Kowalska - terapeuta integracji sensorycznej SI;
Joanna Koźlik -  logopeda; 

ŚWIETLICA

Bożena Zielińska;
Agnieszka Woźniakowska;
Agnieszka Jędrzejczak;
Magdalena Jesionek;
Anna Trawicka;

BIBLIOTEKA

Iwona Zubel

POZOSTALI PRACOWNICY SZKOŁY

Aneta Jachacy
Ewa Kostro
Katarzyna Panas
Paweł Kos
Iwona Wiktorowicz
Teresa Szraga
Barbara Kos