MISTRZOSTWA POWIATU LEGIONOWSKIEGO W UNIHOKEJU

Data: 24.10.2022 r., godz. 17.12    498
24 października 2022 r. na Hali Sportowej w Wieliszewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego w unihokeju dziewcząt w kategorii dzieci

W zawodach sportowych wzięło udział 6 najlepszych drużyn, wyłonionych w eliminacjach gminnych. W wyniku losowania zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których toczyły się pojedynki "każdy z każdym". Do półfinałów awansowały po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Zwycięzcy grali  „na krzyż” z drużynami, które zajęły drugie miejsca.

Ostatnim etapem był Finał, w którym spotkały się  uczennice z SP Łajsk i SP Izabelina.

Po zaciętej rywalizacji reprezentantki naszej szkoły w pięknym stylu pokonały ekipę z Łajsk, zdobywając I miejsce oraz tytuł Mistrzyń Powiatu Legionowskiego.

8.   Maja Zając

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie – zawodach miedzypowiatowych

MISTRZOSTWA POWIATU LEGIONOWSKIEGO W UNIHOKEJU, foto nr 1, MISTRZOSTWA POWIATU LEGIONOWSKIEGO W UNIHOKEJU, foto nr 2, MISTRZOSTWA POWIATU LEGIONOWSKIEGO W UNIHOKEJU, foto nr 3, MISTRZOSTWA POWIATU LEGIONOWSKIEGO W UNIHOKEJU, foto nr 4, MISTRZOSTWA POWIATU LEGIONOWSKIEGO W UNIHOKEJU, foto nr 5, MISTRZOSTWA POWIATU LEGIONOWSKIEGO W UNIHOKEJU, foto nr 6, MISTRZOSTWA POWIATU LEGIONOWSKIEGO W UNIHOKEJU, foto nr 7, MISTRZOSTWA POWIATU LEGIONOWSKIEGO W UNIHOKEJU, foto nr 8, MISTRZOSTWA POWIATU LEGIONOWSKIEGO W UNIHOKEJU, foto nr 9,