MISTRZOSTWA GMINY NIEPORĘT W UNIHOKEJU

Data: 19.10.2022 r., godz. 17.01    487
19 października 2022 r. na Hali Sportowej w Białobrzegach odbyły się Mistrzostwa Gminy Nieporęt w unihokeju dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci.

Reprezentacja ze Szkoły Podstawowej w Izabelinie

W wyniku losowania zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których toczyły się pojedynki "każdy z każdym". Do półfinałów awansowały po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Zwycięzcy grali  „na krzyż” z drużynami, które zajęły drugie miejsca. Ostatnim etapem były finały.

Po zaciętej rywalizacji reprezentantki naszej szkoły w pięknym stylu pokonały ekipę ze Stanisławowa Pierwszego zdobywając I miejsce.

Świetnie  zaprezentowali się również nasi chłopcy, którzy zajęli 3 miejsce w turnieju.

Wielkie gratulacje dla wszystkich naszych zawodników i zawodniczek .

MISTRZOSTWA GMINY NIEPORĘT W UNIHOKEJU, foto nr 1, MISTRZOSTWA GMINY NIEPORĘT W UNIHOKEJU, foto nr 2, MISTRZOSTWA GMINY NIEPORĘT W UNIHOKEJU, foto nr 3, MISTRZOSTWA GMINY NIEPORĘT W UNIHOKEJU, foto nr 4, MISTRZOSTWA GMINY NIEPORĘT W UNIHOKEJU, foto nr 5, MISTRZOSTWA GMINY NIEPORĘT W UNIHOKEJU, foto nr 6,