MISTRZOSTWA POWIATU LEGIONOWSKIEGO W UNIHOKEJU

Data: 16.11.2021 r., godz. 17.28    636
16 listopada 2021 r. na Hali Sportowej w Wieliszewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego w unihokeju dziewcząt w kategorii dzieci.

W zawodach sportowych wzięło udział 6 najlepszych drużyn, wyłonionych w eliminacjach gminnych. W wyniku losowania zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których toczyły się pojedynki "każdy z każdym". Do półfinałów awansowały po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Zwycięzcy grali  „na krzyż” z drużynami, które zajęły drugie miejsca.

Ostatnim etapem był Finał, w którym spotkały się  uczennice z SP Łajsk i SP Izabelina.

Po zaciętej rywalizacji reprezentantki naszej szkoły w pięknym stylu pokonały ekipę z Łajsk, zdobywając I miejsce oraz tytuł Mistrzyń Powiatu Legionowskiego.

8.     Ania Moryń

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie – zawodach miedzypowiatowych

Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego
Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego, foto nr 1, Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego, foto nr 2, Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego, foto nr 3, Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego, foto nr 4, Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego, foto nr 5, Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego, foto nr 6, Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego, foto nr 7,